Blogi

Lihtsad nipid, kuidas teha elektriarve maksmine endale lihtsamaks

Kodu

Iga elektrilepingu omaniku postkasti potsatab kuu alguses elektriarve, mis vajab tasumist. Kui koduses majapidamises on teenuseid ja arveid palju, on vaja tõelist raamatupidaja teravust, et kõik maksed saaks tasutud ning et kulud oleksid kontrolli all. Jagame nippe, mis aitavad elektriarvetes orienteerumist lihtsamaks ja mugavamaks teha.

/-/doc/8457332/news/img-uudis-26-11.jpg

1. Sõlmi püsimakseleping

Püsimakset saate vormistada oma internetipangas või pangakontoris. Lepingu sõlmimine käib vaid paari nupuvajutusega, teadma pead vaid õiget Eesti Energia viitenumbrit, mille leiab arvelt.

2. Unusta paber!

Juba rohkem kui 400 000 Eesti Energia klienti on loobunud paberarvest mugavama ja keskkonnasõbralikuma elektroonilise arvekanali kasuks. Kui ka sinu kodu postkasti kuhjuvad endiselt paberümbrikud, siis äkki oleks aeg üle tulla e-arvete maailma? Oma arvekanalit saad vahetada meie e-teeninduses või võttes ühendust klienditeenindusega kirjutades või helistades 777 4040.

3. Tõmba äpp ja saad teavitusi

Kui oled alla tõmmanud Eesti Energia mobiiliäpi, saad seadistada erinevaid nutikaid teavitusi. Muuhulgas annab äpp iga kuu alguses ka teada, kui suur on saabunud elektriarve ja soovi korral saab selle ka äpis mugavalt tasuda. Äpilt saab tellida ka arve tasumise meeldetuletuse, kui arve maksetähtaeg on lähenemas.

Loe veel: Ole targem tarbija – millest koosneb elektriarve?