Mobiiliäpp

Tarbi teadlikult ja vähenda oma elektriarveid

Nutikas abimees sinu taskus

Sinu tarbimisinfo, elektri- ja gaasileping, arved ning Enefiti kontaktid on mobiiliäpiga kõikjal kiirelt kättesaadavad.

Mobiiliäpist saavad oma tarbimiskohtadel silma peal hoida kõik Enefiti kodu- ja ärikliendid ning Elektrilevi üldteenuse kliendid.

Google Play

App Store

Tarbi teadlikult

Äpp võimaldab vaadata, kui palju oled tarbinud igas tunnis elektrit. Näiteks olles mõnel eelneval õhtul sauna teinud, saad tagantjärele hinnata, kui palju kasvas majapidamise energiatarve elektrikerise töötamise ajal.

Veelgi põhjalikumaks analüüsiks võid omavahel võrrelda ka pikemaid ajaperioode (nädal, kuu ja aasta). Näiteks saad siis aimu, kuidas on leibkonna suurenemine mõjutanud elektritarbimist.

Vähenda oma arveid

Rakendus näitab järgmise päeva elektri börsihindasid. Planeerides oma tarbimist lähtuvalt reaalsetest hindadest, mõjutad otseselt oma elektriarvet. Mida suurem leibkond ja elamine, seda käegakatsutavam on säästliku tarbimise tulemus.

Muutuva paketi puhul saad äpist enim kasu, kui oled valinud hinnaarvestuse, mis toimub tunnipõhiselt.

Nutikad teavitused

Seadista endale äpis sobivad teavitused, et saaksid teada järgmise päeva elektrihindu ja juhtida oma tarbimist sobivate hindadega tundidele. Lisaks saadab äpp sulle teate, kui sinu elektritarbimine erineb oluliselt tavapärasest.

Arvete ja lepingute info

Lisaks tarbimisinfole näed mobiiliäpist ka oma elektri- ja gaasilepinguga seotud andmeid (pakett, hind jm), elektriarveid ning saad neid soovi korral mugavalt tasuda.

Laadi alla

Mobiiliäppi esimest korda kasutades või pärast uuenduste tegemist tuleb sisse logida kas oma isikukoodi ja telefoninumbriga, mobiil-ID või Smart-ID-ga. Edaspidi ei ole äppi avades sisselogimine vajalik – oled automaatselt sisselogitud.

Google Play

App Store