Terviklahendused korteriühistule

Muuda ühistu jätkusuutlikumaks ja vähenda püsikulusid

Terviklahendused korteriühistule

Nagu hoolitsetakse oma eramaja eest, tuleb hoida ka oma kortermaja kaasaegsena. Selleks pakume me mitut võimalust, kuidas muuta oma elu paremaks, turvalisemaks ning kinnisvara hinna kõrgel. Näiteks saad valida koos korteriühistuga sobiva elektripaketi, katta üldkulud päikesest tulevast energiast või tagada ohutu elukeskkond tänu käiduteenusele. Vali endale vajalikud lahendused või tule tasuta konsultatsioonile.

Vähenda kulusid

Päikesepaneelid

Tooda ise 100% puhast energiat ja kasvata kinnisvara väärtust! Meie hoolitseme vajalike ehitus- ja tegevuslubade eest ning võrguga liitumise dokumentatsiooni eest.

Laadimislahendused

Enefit Volt pakub kortermajadele läbipaistvat ja mugavat terviklahendust. Hoolitseme lahenduse projekteerimise, ehitamise, hooldamise ja jooksva halduse eest.

Tänavavalgustus

Korraldame valgustuslahenduse loomise vastavalt konkreetse piirkonna vajadustele. Aitame projekteerimisel ning ehitamisel ning korraldame seejuures kliendi eest ka elektriliitumise lihtsalt ja mugavalt.

Elukeskkond paremaks

Õhksoojuspump

Õhksoojuspump on parim alternatiiv kõrgete küttekulude kaitseks ning saadaval ka väiksematele korteriühistutele.

Kiire internet

Liitu sidevõrguga ja lase kvaliteetne ühendus oma kortermajja! Vaata, kas meie teenus ka sinuni jõuab.

Tuuleenergia ostuleping

Tegemist on rohelise ja soodsa lahendusega, kus sa tead täpselt, millises Baltikumi tuulepargis toodetakse elekter sinu kortermajale.

Turvalisus ennekõike

Käidukorraldus

Käidukorraldus on kortermajale kohustuslik, kui elektrisüsteemi peakaitse on suurem kui 100 A. Korraldame kõik vajalikud elektrihooldus- ja parandustööd.

Elektritööd

Usalda nii suured kui ka väikesed elektritööd professionaalide kätte. Teostame nii pisikesi töid kui võtame ette suuremahulisi projekte.

Elektripaigaldiste audit

Elektripaigaldise audit on seadusest tulenev kohustus, sest juhtmete isolatsioon vananeb ning keskkonnatingimused mõjutavad elektrisüsteemi.