Uudised

Eesti Energia mobiiliäpp valiti parimaks m-teenuseks keskkonna kategoorias

Auhinna võttis vastu Eesti Energia energiamüügi juht Karla Agan, kes peab seda suureks tunnustuseks. "Eesti on maailmas tuntud oma e-lahenduste poolest ja oleme neid edukalt rakendanud ka energia vallas. On heameel, et meid märgatakse ja hinnatakse," rääkis Agan.

Eesti Energia mobiiliäpp võimaldab jälgida elektritarbimist tunni täpsusega, tarbimisinfo põhjal oma tarbimisharjumusi muuta ja seeläbi elektrikulusid kokku hoida. Eesti Energia mobiiliäppi saavad kasutada kõik Eesti Energia lepingulised kodukliendid.

Juba viiendat korda toimunud World Government Summit on Dubais, Araabia Ühendemiraatides toimuv tippkohtumine, kus sellel aastal osales üle 3000 inimese ligi 130 riigist. Riigi- ja erasektori juhtide kõrgetasemelisel kohtumisel arutleti võimaluste üle, kuidas kujundada paremat tulevikku järgmistele põlvkondadele, jagati oma parimaid praktikaid ning tutvustati erinevaid nutikaid lahendusi. Üritusel esinesid teiste seas Tesla tegevjuht Elon Musk, Maailmapanga president dr. Jim Kim ja Rahvusvahelise Valuutafondi (IMF) tegevjuht Christine Lagarde.

Vaata pilte autasustamistseremooniast ja Eesti Energia mobiiliäpist.