Teekond pole sirge, kuid siht on kindel!

Arno, Enefit insener

Meie edu sõltub ühtsusest ja koostööst  

Koostöös Rakett69 teadustoimetusega ehitasime ahelreaktsioonimasina, mis illustreerib, kuidas me Enefitis toimime nagu ahelreaktsioonimasin, milles igaühel on oma roll. Kes planeerib, kes käivitab, kes hoiab masinat üleval. Kõik tegutsevad selle nimel, et liiguksime ühise meeskonnana ühise eesmärgini. Sest nii ahelreaksioon kui ka roheteekond õnnestuvad siis, kui üksikud elemendid ja meeskond kokku toimivad.

Vaata, kuidas me roheteekonda panustame!

Siin videos avame meie roheteekonna ja roheverstapostide põnevaid telgitaguseid. Meie inimesed selgitavad, mida iga ahelreaktsiooni element sümboliseerib ning kuidas see nende töös päriselt toimub.

Enefitis toome sinuni nutikad energialahendused 

Oleme sinu energiapartner ning aitame sul leida nutikaid energialahendusi. Selliseid, mis muudavad sinu igapäevaelu mugavamaks, töötavad energiasäästlikult ja aitavad vähendada sinu keskkonnajälge.

Vastavalt enda vajadustele leiad meilt näiteks sobiva elektri- või gaasipaketi, keskkonnasõbralikud küttelahendused, nutikad lahendused koduse energia tootmiseks ja salvestamiseks, elektriauto laadimislahenduse koju, tööle või teele või hoopis abi elektritöödel. 

Tutvu meie jätkusuutlike energialahenduste ehk roheteekonna verstapostidega 

Ise elektrienergiat tootes ja salvestades säästad energiakuludelt  

Meie päikeseenergia terviklahendus koos uudse targa salvestamise lahendusega tagab sulle kõige suurema säästu, arvestades automaatselt sinu elektritarbimise ja päikesepaneelide tootmisega. Targa salvestamise unikaalne juhtimisalgoritm on kohanemisvõimeline ja ei vaja pidevat käsitsi seadistust. Nii saad kindel olla, et salvesti kasutamine tagab sulle alati suurima kokkuhoiu. 

Enefit Volt on sinu elektriauto laadimispartner kodus, tööl ja teel

Koduseks laadimiseks leiad meilt tipptasemel laadijaid koos nutika laadimisrakendusega, mis aitab sul vähendada laadimiskulusid ning säästa keskkonda. Mitme elektriautoga ärimajade kinnistule aitame luua avaliku laadimisvalmiduse. Mugavateks sõitudeks oleme Eesti katnud 250 rohelist energiat kasutava laadijaga ning laieneme jõudsalt üle Baltikumi ja Poola. 

Uus Hooajakindel elektripakett pakub sulle meelerahu 

Oleme loonud hooajalise elektripaketi, mis tagab sulle suvel soodsa börsihinna ja talvel kindlustunde fikseeritud hinnaga. Aastaringselt rohelise energiaga pakett sisaldab eraklientidele ka elektriseadmete kindlustuslahendust, millega sinu elektriseadmed on kaitstud äikesest, elektririkkest või ülekoormusest põhjustatud kahjude vastu. Paketiga saad liituda aprillist augustini. 

Üheskoos roheteekonnal puhtamasse tulevikku

Maailm on muutunud, vana moodi enam ei saa. Planeet peab jääma terveks, aga kasutamiseks peab jaguma taskukohast energiat. Otsime teed kindla ja puhta ehk jätkusuutliku tuleviku energeetikani. Selle otsingu nimi on roheteekond. Ja meie Enefitis oleme selle roheteekonna teejuhid. 

Teekond ei ole sirgjooneline, kuid meie siht on kindel. Tule koos meiega teekonnale!