Roheline Energia

Kogu energia ettevõttele ühest kohast ja roheliselt

Eesti ettevõtete rohepööre algab siit!

Rohelise Energia valimine on üks lihtsamaid keskkonnasõbralikke muudatusi, millega vähendada ettevõtte ökoloogilist jalajälge.

Rohelise Energia saab iga väiksem või suurem ettevõte valida oma elektripaketi osaks, elektrilepingut muutes või sõlmides.

Miks eelistada Rohelist Energiat?

Hoiad loodust

Mida rohkem on Rohelise Energia kliente, seda suuremaks kasvab taastuvenergia osakaal elektritootmises ja seda vähem paiskub õhku süsihappegaasi.

Toetad taastuvenergia tootjaid

Rohelise Energia tootmiseks kasutatakse 100% taastuvaid energiaallikaid, peamiselt päikese-, tuule- ja hüdroenergiat. Rohelise Energia toodame kas ise või ostame teistelt Euroopa elektritootjatelt.

Oled eeskujuks

Näitad, et puhas loodus on sinu jaoks oluline ja innustad seega ka oma töötajaid ja kliente.

Ümberlülitumine on imelihtne

Rohelise Energia valimine on üks lihtsamaid keskkonnasõbralikke muudatusi - juhtmeid ega pistikuid ümber vahetama ei pea!

Väiketarbija

Tarbimine kuni 100 MWh aastas.

Selleks, et Eesti väikeettevõtete rohepöördele kaasa aidata, on kõik meie kuni 100 MWh tarbimisega elektripaketid vaikimisi 100% taastuvatel energiaallikatel põhinevad.

Ökoloogilise jalajälje vähendamine pole kunagi olnud nii lihtne!

Suurtarbija

Tarbimine üle 100 MWh aastas.

Roheline Energia on järjest populaarsem ka suurema energiatarbimisega ettevõtete seas, kes väärtustavad energiasäästlikku mõtteviisi.

Kui oled juba meie klient, võta Rohelise Energia hinnapakkumise saamiseks ühendust oma kliendihalduriga. Kui oled uus klient, küsi pakkumist alloleva ankeedi kaudu.