Suuremad elektritööd

Oleme abiks suuremate projekttööde teostamisega

Otsid suurema projekti teostajaks usaldusväärset partnerit?

Ehitame uusi või uuendame olemasolevaid elektrisüsteeme. Meil on palju kogemusi suurte projektide lahendamisel, oleme alati täpsed ja korrektsed.

Suuremahuliste elektritööde puhul lepitakse hind eraldi kokku ja see sõltub töö iseloomust.

Suuremate elektritööde näited

Elektrisüsteemi projekteerimine ja ehitamine

Elektrisüsteemi projekteerimis- ja paigaldustöid on vaja teha kõigil, kes ehitavad uusi hooneid või renoveerivad olemasolevaid:

 • aitame valmis teha projekti,
 • ehitame valmis elektrisüsteemi,
 • teeme kaabelduse tehnilise kontrolli ja väljastame tunnistuse, mille alusel saab elektrikaablid elektrivõrku ühendada.

Elektrisüsteemi näitajate analüüs

Miks rakendub peakaitse, kuigi ampreid peaks ometi jaguma? Miks lähevad elektroonikaseadmed ja valgustid tihti ootamatult rikki? Kas elektrisüsteemi peakaitse on liiga suur või liiga väike? Neile ja paljudele teistele küsimustele saab meilt asjatundlikud vastused. Mõõdame elektrisüsteemi näitajaid, teeme võrgutoite analüüsi ja „tõlgime" saadud info arusaadavasse keelde.

Reaktiivenergia kompenseerimine

Kui elektrisüsteemi analüüsist ilmneb, et kaablites on väga suur reaktiivvõimsus, aitame paigaldada elektrivõrku reaktiivenergia kompensaatori, mis lõpetab elektrikaablite kuumenemise ning vähendab kulutusi võrguteenusele.

Maakaabel õhuliini asemele

Kui soovid, et tarbimiskohta tuleks elekter mööda maakaablit, mitte õhukaablit, saab meie elektrik aidata. Paigaldades maakaabli, saate olla kindel, et ka kõige karmimate sügistormidega jääb tarbimiskoht elektrivõrguga ühendatuks, sest tuuled ei pääse kaablit kahjustama.

Küsin pakkumist

Elektriprobleemile lahendus kolme lihtsa sammuga

 • 1

  Tellimine

  Täida tellimusvorm ja võtame sinuga hiljemalt kolme tööpäeva jooksul ühendust. Kui meie pakutud lahendus sobib, lepime kokku tööde tegemise ajakava.

 • 2

  Tööde teostamine

  Tuleme elektritöid tegema alati kokkulepitud ajal. Kui tööde käigus tekib tehnilisi takistusi, mis muudavad kokkulepitud lahendust ja lõpphinda, annab elektrik sellest kohe teada.

 • 3

  Tasumine ja garantii

  Pärast tööde tegemist koostab elektrik tööde üleandmise-vastuvõtmise akti, kus on kirjas tehtud töö maht ja kasutatud materjalid. Enefit annab kõigile elektritöödele kaheaastase garantii, mille aluseks oleva akti palume alles hoida.

Miks tellida elektritööd Enefitist?

Kindel kvaliteet

Kasutame kõige paremaid ja ohutumaid töömeetodeid ning tööde eest vastutavad Enefit kogenud spetsialistid.

2-aastane garantii

Saame garanteerida, et oleme küsimuste tekkimisel olemas nii täna kui ka aastate pärast.

Kiire teostus

Oleme suhtluses ja tööde teostamisel alati operatiivsed ja läbipaistvad.

Korduma kippuvad küsimused