Blogi

Teel tulevikku! Enefiti kiire internetiga on liitunud enam kui 20 000 klienti

Töö kodukontoris, e-õpe või sotsiaalmeedia kasutamine – need on vaid mõned tegevused, mis ei oleks tänapäeval ilma internetita võimalikud. Kui üldjuhul sõltub ühenduse kvaliteet sellest, mitu seadet on parasjagu võrku ühendatud, siis Enefiti kiire internetiga liitunud 20 000 kliendil püsib ühendus kvaliteetne mistahes ajahetkel, sõltumata ilmast, levist või kasutajate arvust.


Image

Jõulupühade ja ilusa ümmarguse numbri täitumise puhul otsustas Enefiti kiire interneti meeskond 20 000ndat liitunut üllatada, tasudes tema liitumislepingu arve. Selleks liitujaks osutus Riina Hiiumaalt Tareste külast.

Võtsime Riinaga ühendust, et teda rõõmustavast uudisest teavitada ja ühtlasi uurisime, milline on tema kogemus seni kiire internetiga olnud. Loe intervjuust lähemalt!

Miks Te just nüüd Enefiti kiire internetiga liituda otsustasite?

Tegelikult unustasin ma õigel ajal liitumise teha, kui tuli esimene info, et on võimalik liituda. Ja siis mulle naabrid tuletasid meelde. Ma ei mäletagi millal ma Eesti Energia kodulehel selle avalduse tegin, tõenäoliselt oktoobris. Kõne, et saan liituda, sain seevastu alles hiljuti. Ma juba arvasin, et äkki jäin hiljaks, mistõttu ei võtnud ka ise uuesti ühendust.

Millal oli esimene kord, kui meist kuulsite?

Esimesel korral tuli mulle meil või kõne, ma ei mäletagi täpselt. Sotsiaalmeediast nägin samuti, et on võimalik liituda.

Lepingu sõlmimine – kuidas sellega rahule jäite?

Töö oli kiire ja korralik. Minusse suhtuti väga hästi. Ma ise küsisin samuti küsimusi juurde, et mida näiteks pärast paigaldamist tegema peab. Sain klienditeenindajalt väga palju infot ja see julgustas ka liituma.

Kuna olen hakanud rohkem kodukontorit kasutama, siis see oli põhjus, mis pani mind mõtlema, et oleks vaja kiiremat internetti. Otsisin väljundeid ja teie pakkumine tundus väga sobiv.

Kas Teil mõni internetialane unistus ka on, mille peagi ellu viia loodate? Näiteks, et kui saan korraliku interneti, siis vaatan lõpuks Netflixist mõrvafilmid niimoodi ära, et ei tule katkestust enne, kui mõrv on lahendatud või midagi muud taolist.

(Naerab.) Kindlasti see võimaldab rohkem kasutada neid meediakanaleid. Hetkel mul ongi telekas Viasati peal. Sellega on nii, et kui lund sajab, siis pilti pole. Ehk et ei ole Netflixigi vaja, ka ETV-d ei näe. Tol ajal, kui ma siiakanti kolisin, siis polnud muid valikuid. Nüüd on aga asi edasi arenenud.

Enefiti kiire internet on fiiberoptilisel valguskaablil põhinev operaatorineutraalne sidevõrk, mis tagab igal ajal allalaadimiskiiruse vähemalt 1 Gbit/s. See on nii täna kui ka tulevikus kõige kiirem ja mahupiiranguvabam lahendus. Operaatorineutraalsus tähendab, et klient saab ise valida endale sobiva interneti- ning teleteenuse osutaja või jätkata olemasolevaga, meie seda ette ei määra.

Kiire interneti- ja televisioonivõrgu kohta saad lähemalt lugeda Enefiti [veebist](/et/era/kiireinternet).