Uudised

Eesti Energia videokonkurss kutsub energiasäästu nippe jagama

Kuni 25. novembrini ootab Eesti Energia nutikaid lühivideoid sellest, kuidas kodumajapidamises või vabal ajal energiat kokku hoida ja targalt tarbida. Leidlikud ideed avaldatakse Eesti Energia Facebookis ning populaarsemate ideede pakkujaid ja jagajaid premeeritakse kahe nutitelefoniga.

Novembrikuu jahedad sügisilmad tähistavad traditsiooniliselt suurema energiatarbimise ja kõrgemate energiaarvete perioodi algust. Eesti Energia kodukliendi ärijuhi Taavi Pungase sõnul ongi videokonkursi eesmärk panna inimesi taas kokkuhoidlikumale ja nutikamale tarbimisele mõtlema ning leidma ja teistega jagama lihtsaid koduseid nippe energia säästmiseks.

„Näeme juba täna, et nutika energiatarbimise trend on meie klientide seas üha enam hoogu võtmas. Nii näiteks jälgib oma elektritarbimist meie e-teeninduses igakuiselt üle 25 000 kliendi ning Eesti Energia mobiiliäpi kasutajate hulk on aasta algusest kolmekordistunud, tõustes 7000 kliendilt 22 000 kliendile,“ toob Pungas välja. „Selleks, et teadliku energiatarbimise põhimõtet ja sellest tulenevat kulude kokkuhoidu inimestele paremini teadvustada, otsustasime tänavu kutsuda hoopis energiatarbijaid endid teistega kasulikke nippe ja nõuandeid jagama. Meie eesmärk on kummutada müüte, et energiat pole kodus tegelikult võimalik kokku hoida või et see nõuab kalleid erilahendusi," rääkis Pungas.

Eesti Energia nutika energiatarbimise videokonkursil osalemiseks tuleb saata lühivideo oma nipist hiljemalt 25. novembriks aadressile www.energia.ee/kokkuhoid. Saadetud videod laetakse Eesti Energia Facebooki lehele, kus selgub ka populaarseim video. Parima video autorile ja ühele videote jagajale kingib Eesti Energia auhinnaks iPhone 6s nutitelefoni, mille abil saab samuti äpist oma energiatarbimist jälgida ja analüüsida.

Vaata nutika tarbimise üleskutsevideot Eesti Energia Facebookist

Rohkem infot veebilehelt www.energia.ee/kokkuhoid.